WIADOMOŚCI

Pegasus Airlines wkracza na polski rynek lotniczy oferując tanie połączenia z Polską.

turcja pegasus
Pegasus Airlines wkracza na polski rynek. fot. flypgs.com

Polska wita nowego gracza na rynku lotniczym – turecką linię lotniczą Pegasus Airlines. Wychodząc naprzeciw potrzebom turystów, Pegasus Airlines oferuje niskobudżetowe połączenia z Warszawą i Ankarą, w sezonie letnim od 4 czerwca do 22 października. Loty będą odbywać się raz w tygodniu, w niedziele. Ceny za lot w jedną stronę zaczynają się od około 325 złotych.

Turcja jest jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych dla Polaków, a wejście Pegasus Airlines na polski rynek lotniczy daje kolejną opcję dla podróżujących. Dotychczas przede wszystkim loty czarterowe były wykorzystywane do przemieszczania się pomiędzy Polską a Turcją, jednakże pojawienie się nowych linii lotniczych otwiera więcej możliwości dla turystów, którzy chcieli by spędzić wakacje w Turcji.

Pegasus Airlines od kilku lat planowała wejść na polski rynek lotniczy i w tym roku ich plany w końcu się realizują. Połączenie pomiędzy Warszawą a Ankarą pojawiło się już w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Mimo wcześniejszych informacji o możliwości uruchomienia połączenia z Łodzi lub Modlina, wszystko wskazuje na to, że Pegasus ląduje na Lotnisku Chopina.

Choć na stronie internetowej linii Pegasus Airlines nie ma jeszcze informacji o dostępności biletów i cenie, bilety można już kupować przez aplikację mobilną. Pasażerowie będą mieli możliwość skorzystania z niskich cen, zaczynających się od około 325 złotych za lot w jedną stronę, co na pewno ucieszy wielu turystów, zwłaszcza tych, którzy wolą podróżować na własną rękę.

Pojawienie się Pegasus Airlines na polskim rynku lotniczym jest świetną wiadomością dla turystów, którzy szukają niskobudżetowych połączeń z Turcją. Dzięki temu, że loty będą odbywać się regularnie, a ceny będą przystępne, będzie to korzystna opcja dla wielu pasażerów.

 

Prezentowane oferty pochodzą z serwisu naszego partnera Wakacje.pl, po kliknięciu w link zostaniesz przekierowany na serwis Wakacje.pl

TURCJA

Co roku Turcję odwiedzają miliony turystów mających do swojej dyspozycji piękne plaże, światowej klasy zabytki, pyszną kuchnię i wiele innych atrakcji. Wszystko to sprawia, że Turcja to idealny kierunek aby przeżyć niezapomniane wakacje. Poznaj najpopularniejsze kurorty Turcji i ich największe atrakcje! Jesteśmy partnerem serwisu wakacje.pl

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

GALERIA

turcja alanya zamek
turcja side atrakcje
turcja marmaris atrakcje
turcja antalya
atrakcje fethiye wąwóż saklikent
turcja side atrakcje sanktuarium apolaa
kusadasi turcja
turcja efez